DijitalScreen Led Sıramatik Sistemi 3 Banko

  • Ürün Kodu: LED.00649  Sadece 0 adet stok kaldı!

25.315,62 TL

767,14$ + KDV
Fiyatlara Kdv dahil değildir.
Bu ürün stoklarımızda bulunmamaktadır.Ön sipariş vermek için lütfen bize ulaşın.
Süper Hızlı Gönderi - ledurunleri.com

DijitalScreen Led Sıramatik Sistemi 3 Banko

Sıramatik Sistemi 3 Banko

 Sıramatik sistemi algoritmasını yöneten ve printere fiş baskısı yapmasını sağlayan ürünümüz; saat-tarih ayarı, fiş içeriğini bilgisayar üzerinden güncelleme, muayene başlangıç/bitiş saatleri ve kontenjanı belirleme, aile hekimliğine yönelik özel çalışma, zamana bağlı otomatik hasta sınırlama gibi birçok özelliklere sahiptir. 10 farklı Çağrı Terminali, 10 farklı Kapı Üstü Gösterge Panosu ve 2 farklı Ana Yönlendirme Panosu bağlanabilir. Aile Hekimliğine özel çalışma için konfigre edilebilir.
Hasta Çağırma, Tekrar Çağırma, Misafir Hasta Çağırma ve programlanabilir tuşlara sahip ürünümüz ekonomik ve pratik bir çözümdür.

    Hasta Çağırma, Tekrar Çağırma, Atlama, Paslama, Erteleme, Misafir Hasta Çağırma, Terminal üzerinden sabah ve öğleden sonra için Hasta Kontenjanı Sınırlama ya da ilgili bölümü Tamamen Kapatma, zamana bağlı Otomatik Hasta Sayısı Sınırlama, Kalan Hasta ve Çağrılan Hastayı 2x16 LCD üzerinde görüntüleme, Hasta Kalmadı Uyarısı, Arıza Durumunda Kullanıcıyı Bilgilendirme özelliklerine sahip ürünümüz tek kullanıcılı sistemlerde Kapı Üstü Gösterge Panosu ile kablolu yada kablosuz çalışabilmektedir,

Ölçüler: 3,1cm x 11,7cm x 7,6cm 
Çalışma: Kablosuz 433 MHz (25mt) ve Kablolu (RS-485 hat FTP CAT-6 Kablo)

DijitalScreen Led Sıramatik Sistemi 3 Banko Toptan Satışa Özel Fiyat Teklifi alın.

Değerlendir

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Home Ev Aydınlatma Ürünleri Satışı
Outdoor Dış Mekan Led Aydınlatma Ürünleri
Kurumsal Led Satışı Özel Fiyat Teklifi Alın

Uygun fiyatlı iç mekan led ve dış mekan led aydınlatma ürünleri satın alabilirsiniz. Ev, İşyeri, Bahçe ve tüm mekan aydınlatmalarınız için tasarruflu dekoratif led çeşitlerine ledurunleri.com sayfamızdan satın alabilirsiniz.

#ledlen #aydınlatma #ledfiyatları #içmekanled #dışmekanled #ledsatışı #ledsiparişi #online #alışveriş

Led Sıcaklık Renk Değerleri Tablosu