Hakkımızda

Ledurunleri.com sitemiz, led ürünleri ve malzemeleri alanında en kaliteli ürünleri tüketiciye en uygun fiyatlarla sunma amacıyla 2020-2021 tarihinde Öztürk Elektronik tarafından kurulmuştur. 2010 yılından bu yana led ürünleri ve malzemeleri sektöründe hizmet vermektedir . İstanbul Karaköy’de  bulunan firmamız her zaman müşterilerinin memnuniyetini öncelikleri arasında ilk sıraya koymuştur. Bu yaklaşımımızı E-ticaret sitemizden yapılan alışverişler için de aynı titizlikle göstermeye devam etmekteyiz. Müşterilerimizin verdikleri siparişlerin en kısa sürede kendilerine ulaşması için sürekli olarak stoklu çalışmaktayız.

Ledurunleri.com sitemiz üzerinden yaptığınız alışverişlerin en sorunsuz şekilde gerçekleşmesi ve gerekli durumlarda iptal, iade ve değişim taleplerinin hızla işleme alınabilmesi için müşteri hizmetlerimiz her zaman sizi dinlemeye ve çözüm üretmeye hazırdır.

Satışını yapmakta olduğumuz bazı led ürünlerimiz:

SMD Led, Şerit Led, Modül Led, Cob Led, Pcb Led Grupları, Bar Ledler, İç Mekan ve Dış Mekan Aydınlatma malzemeleri, Bahçe aydınlatma, Ev-İş yeri aydınlatma ürünleri gibive daha diğer birçok led aksesuarları ürünlerini toptan veya perakende satışını yapmaktayız.

Patentli Markalarımız:

HANGOVA ®  &  LEDLEN ®

İyi alışverişler dileriz!


İrtibat Bilgilerimiz:

Sabit Hatlarımız:
+90 212 688 09 00 (pbx)
+90 212 244 11 61 (pbx)

Whatsapp İletişim:
+90 507 787 59 22

ÖZTÜRK ELEKTRONİK KOMPONENT VE LED AYDINLATMA / KARAKÖY