Teslimat & İade Bilgileri

Siparişim elime ne zaman ulaşır?

Ledurunleri.com, sitesinden alışveriş yapan siz kredi kartı sahiplerinin güvenliğini ön planda tutmakta ve siparişinizi verdiğiniz andan itibaren ödeme/fatura bilgilerinin kontrolünü gerçekleştirmektedir. Bu yüzden, siparişinizin tedarik ve teslimat aşamasına gelebilmesi için öncelikle siparişinizin ödeme/fatura bilgilerinin doğruluğunun onaylanması ve onaylandığına dair e-postanın size yollanması gereklidir. Sipariş onayının sağlıklı olarak alınması halinde, siparişler kargoya teslim edildikten sonra Kargo firmasının yoğunluğuna göre İstanbul içine en geç 2 iş günü, İstanbul dışına en geç 4 iş günü içinde ulaştırılacaktır.

Haftasonu ve Resmi Tatil'de verilen Siparişler

Cuma günü öğlen 12.00'den önce verilen siparişler, sonraki Pazatesi gününden itibaren teslim edilmeye başlanır. Cuma günü 12.00'den sonra verdiğiniz tüm siparişler sonraki Pazartesi günü işleme alınacağından elinize Salı gününden önce ulaşamayabilir. Pazar günleri ve resmi tatillerde teslimat yapılmamaktadır.

Stok Sorunları

Verdiğiniz siparişlerde tedarikçi firmaların stoklarında nadiren de olsa bulunmayan ürünler yüzünden gecikmeler yaşanabilir veya anlık stok kalmamış olabilir. Bu gibi durumlarda irtibat telefonlarınızdan veya e-postanızdan mutlaka size ulaşılarak haber verilecektir. Size ulaşabilmemiz için lütfen kişisel bilgilerinizi eksiksiz doldurunuz.

Alternatif Alıcı Bilgileri

Ledurunleri.com'den verdiğiniz siparişlerde, "Sipariş notu" kısmına "Alternatif Alıcı" veya siparişiniz ile ilgili bir not yazabilirsiniz.

Siparişlerinizi, belirlediğiniz alternatif alıcıların ancak kimlik ibrazı karşılığında teslim alabileceğini unutmayınız.

Adres Bilgileri

Siparişinizin size en çabuk şekilde ulaşması için lütfen adres bilgilerinizi mümkün olduğu kadar açık yazınız. Hatta varsa adresinizin tarif bilgilerini de bu bölüme yazabilirsiniz. (Örnek: Postanenin yanından girince üçüncü sokak vs.)

Hatalı / Eksik Siparişler

Yurtiçi kargodan  teslim aldığınız paketi kargo görevlisinin yanında açıp, siparişinizi kontrol ediniz. Herhangi bir yanlışlık veya eksiklik gördüğünüz takdirde derhal bizimle irtibata geçiniz.

Ledurunleri.com, teknik problemlemlerden dolayı yanlış fiyatlı siparişleri iptal etme hakkına sahiptir. 

Teslimat Koşulları 

1. Ledurunleri.com sitesindeki sipariş değerlendirmeleri, faturalama, sevkiyat, arıza takibi ve teknik destek, Öztürk Elektronik  tarafından yapılmaktadır.

2. Sitemiz üzerinden vereceğiniz siparişler sizlere, anlaşmalı olduğumuz lojistik firmaları YURTİÇİ Kargo tarafından ulaştırılacaktır.  

Siparişinizi teslim alırken dikkat etmeniz gereken hususlar!

Sitemiz üzerinden vermiş olduğunuz siparişler genel olarak anlaşmalı olduğumuz lojistik firması tarafından tarafınıza teslim edilecektir. Bu durumda ürünün Öztürk Elektronik deposundan sevkinden itibaren süreç lojistik firması kontrolünde olmaktadır. Ancak bu süreç içerisinde taşıma/nakliyeden kaynaklanabilecek kırılma, ezilme ve benzeri durumlara karşı müşterilerimizin dikkat etmesi gereken hususlar aşağıda sıralanmıştır.

a. Ürün teslimatında size ulaşan koli adedi ile lojistik firması nakliye faturasında belirtilen koli adetinin birbirine eşit olup-olmadığını kontrol ediniz. Eğer koli sayıları birbirlerine eşit değilse teslimatı yapan firma çalışanlarını uyararak, ürünü teslim almayınız ve info@ledurunleri.com adresine konu ile bilgi maili atınız.

b. Ürünlerin size ulaştığı esnada teslim alacağınız koliler üzerinde herhangi bir ezilme veya darbe olup-olmadığını kontrol ediniz. Eğer bu şekilde ezilme veya darbe ile karşılaşırsanız ürünü lojistik görevlisinden tutanak ile teslim alınız ve info@ledurunleri.com adresine konu ile bilgi maili atınız.

c. Satınalmış olduğunuz ürünler Öztürk Elektronik deposundan, lojistik firmasına teslim sürecinde mutlak olarak irsaliyeli faturası veya sevk irsaliyesi ile birlikte teslim edilmektedir. Bu durumda ürünü teslim alırken mutlaka faturasını eğer sipariş hediye siparişi ise irsaliyesini beraberinde isteyiniz. Aksi bir durum olması söz konusu değildir. Ancak tüm uğraşlara rağmen irsaliyeli faturası veya sevk irsaliyesi bulunamamakta ise info@ledurunleri.com adresine mail atarak faturanızın bir kopyasını isteyebilirsiniz.

Yukarıda belirtilen hususlara dikkat edilmesini önemle rica etmekteyiz. Aksi durumda hareket eden müşterilerimiz, satın almış oldukları ürüne gelebilecek tüm zarardan direk olarak sorumlu olacaklardır.

Türkiye'nin her yerine 100 $ ve üzeri Alışverişlerinizde ÜCRETSİZ KARGO hizmetimiz vardır.

Tüm Türkiye'ye kargo gönderimi yapmaktayız!  (Yurtdışı siparişleriniz için lütfen +90 507 787 59 22 whatsapp numaramızdan bizimle iletişime geçiniz.)

İADE VE DEĞİŞİM BİLGİLERİ

“Cayma Hakkı Kullanımı ve İade şartları", “6502 Sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun” ve “Mesafeli Satışlara Dair Yönetmelik” hükümlerine tabi olacaktır.

Ürünlerinizin orijinal ambalajlarında, etiketli, eksiksiz ve kullanılmamış olarak iade edilmesi gereklidir.

Sipariş ile birlikte gönderilen bir promosyon ya da ücretsiz ürün varsa geri gönderilmelidir.

Mağazalarımızda yapılan alışverişlerde olduğu gibi ürünlere bakmak ve denemek amacıyla ambalajı açabilirsiniz. Ancak iade edilmesi durumunda orijinal ambalajı ile gönderilmesi gerekmektedir.

*Faturası gönderilmeyen ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir

İade ve değişim adresimiz / Yurtiçi Kargo: Müeyyedzade Mah. Necatibey Cad. Leblebici Şaban Sk. Işıldar Han. No:6 D:1 Karaköy,Beyoğlu İstanbul